Ubytování na kole – první rezervační portál, který rozumí cyklistům

Každý čtvrtý Čech pravidelně využívá pohodlné rezervace ubytování přes internet. Až donedávna nenabízel internet rezervační službu, která by byla vytvořena na míru cyklistům. Od roku 2015 však usnadňuje výběr ubytování na stezkách portál www.ubytovaninakole.cz. Po volbě termínu, počtu lůžek a stezky si vybíráte z dostupných zařízení a konkrétních pokojů. Odpadá tak jinak nezbytné ověřování volné kapacity a dostupnosti ubytování na stezkách.

Portál www.ubytovaninakole.cz vznikl jako další z aktivit Nadace Partnerství. Ta realizuje a podporuje projekty jako Labská stezka, Greenway Praha Vídeň, Moravské vinařské stezky, koordinuje vznikající síť stezek EuroVelo na území ČR nebo hodnotí služby pro cyklisty známkou Cyklisté vítáni. Právě hodnocení ubytovacích zařízení, přivedlo nadaci k vytvoření portálu pro rychlé rezervace. V nabídce najdete zvýrazněna zařízení, které podmínky certifikace splňují.

Z každé platby za váš nocleh bude na účet Nadace Partnerství připsáno 5 %. Tyto prostředky se tak vrátí všem cyklistům díky lepšímu vybavení našich stezek, organizací cyklistických akcí pro veřejnost a podpoře kampaní za rozvoj cyklistické dopravy ve městech.

Rezervaci svého ubytování můžete provést i v terénu ze svého mobilního zařízení. Portál www.ubytovaninakole.cz vám v tom nabízí rychlou pomoc. Nabídku aktuálně dostupného ubytování uvidíte v prostředí, které je přizpůsobené i malým displejům.
 Vyberte si ubytování na nejoblíbenějších stezkách